Drzwi przesuwne

HS

Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza sprawiły, że stoimy przed Tobą z gotowym wzorem na najlepszy system aluminiowy. Drzwi przesuwne HS (ALU) o szerokości do 174 mm, wyposażone w przekładki, z optymalnym wypełnieniem komór, gwarantują Ci to, czego potrzebujesz – ciepło według najwyższych standardów. Drzwi przesuwne HS (ALU) to propozycja dla osób wymagającyh, które wybierają rzeczy niebanalne.

Zapytaj o produkty
Okna HS

Smart Slide

Drzwi przesuwne SLIDE dają niespotykaną swobodę przy projektowaniu przestrzeni mieszkalnej. Jest to możliwe, dzięki skrzydłom, które otwierają się równolegle do ściany i nie "wchodzą" do środka pomieszczenia, jak tradycyjne drzwi balkonowe. Dzięki temu możemy zaoferować Ci konstrukcję o wymiarach do 4 m szerokości i 2,6 m wysokości.

Zapytaj o produkty
Okna Smart Slide

PSK Patio

Nasze drzwi przesuwne PSK (PVC), powstają z profili renomowanych marek (REHAU / SCHÜCO / VEKA). Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, zapewniają skuteczną izolację termiczną i gwarantują większą przestronność wnętrz. Oferujemy Ci bogaty wybór systemów o szerokim zastosowaniu. Znajdziesz u nas profile idealne zarówno dla klasycznego, jak i energooszczędnego budownictwa, jedno- i wielorodzinnego.

Zapytaj o produkty
Okna PSK Patio