Okna Eurocolor

Okna Hybrid X

Zaawansowane technologicznie energooszczędne okno Hybrid X wykonane z kompozytu na bazie włókna szklanego. 6 komorowy profil o szerokości 86mm zapewnia najlepsze parametry izolacyjne i dźwiękoszczelne, nie posiada zbrojenia stalowego. Bogato wyposażone okucie ROTO NT gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat. Technologia ciepłej ramki SUPER SPACER to 15% więcej ciepła, do 2dB wyższa dźwiękoszczelność, o 70% zredukowane wykroplenie wilgoci na połączeniu szyby z oknem. Hybrid X to standard do dla domu pasywnego, dostępne w pełnej ofercie: okna, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe, drzwi przesuwne HS, drzwi wejściowe.* - dla szyby Ug=0,5 z ciepłą ramką okno jednoskrzydłowe 1230x1470 RU.

Zapytaj o produkty

Rehau Synego 80

Pokrewna dusza Geneo®. Idealne rozwiązanie dla budownictwa energooszczędnego, pretendujące do rozwiązań w budynkach samowystarczalnych. Zaawansowaną technologię okna, jego maksymalną funkcjonalność oraz doskonałe parametry cieplne i akustyczne uzyskaliśmy m.in. dzięki użyciu unikalnego profilu marki Rehau. Okna SYNEGO to tworzywo najwyższej jakości RAU-PCV, 7 komorowa rama i bardzo duża powierzchnia szyby. Odpowiednio dobrane i zastosowane kształtowniki zbrojenia ze stali pozwalają na budowę okien o dużych wymiarach. Okucie szyte na miarę Siegenia TITAN z rolkami KoPiBo to maksymalna wygoda użytkowania zapewniająca gładkie i płynne działanie klamki Standardowo wyposażyliśmy okna w tym systemie w pakiet 3-szybowy o współczynniku Ug= 0,5 W m2/K 4/18/4/18/4 z ciepłą ramką.

Zapytaj o produkty

Veka INEO 76

Okna energooszczędne Ineo 76 o smukłej i prostej linii. Maksymalny komfort dzięki potrójnemu systemowi uszczelek i szybie dwukomorowej z ciepłą ramką. Wysoka stabilność umożliwia wykonanie okien o dużych gabarytach.

Zapytaj o produkty

Schüco LIVIO 82

System Schüco LivIng ustanawia nowe kanony w dziedzinie komfortu, bezpieczeństwa, energooszczędności i designu. Głębokość zabudowy 82 mm i izolacyjność cieplna w standardzie budownictwa pasywnego sprawiają, że spełnia on wszystkie wymania stawiane nowoczesnym, energooszczędnym oknom. Nowa technologia uszczelnień zapewnia skuteczną ochronę przed przeciągami, wilgocią i hałasem - przez cały okres użytkowania okna. Jakość „Made in Germany” i odporność na włamanie do klasy RC 2.

Zapytaj o produkty